O kosmetice

Ikdyž jsem tuto kosmetiku ještě před půl rokem vůbec neznala a nevěděla o její existenci, dostala se ke mně letos přes moji koučku v podnikání… Náhoda? Nevěřím. 🙂

Kosmetika TianDe v překladu Nebeská dokonalost je skutečně jedinečná co se týče složení, účinnosti, ceny i kvality! Zkrátka perfektní poměr cena x výkon!

Čím si mě kosmetika TianDe získala?

 

  • Skvělým složením výrobků – podle starých přírodních receptur z Tibetu, Číny, Altaje,  a přesto je kosmetika  zpracovávána pomocí  nejnovějších technologií /nanokosmetika/
  • Svou účinností – to znamená množstvím obsažených účinných látek v přípravcích / běžně v produktech najdeme něco kolem 2% účinné látky, u TianDe se pohybujeme kolem 20% !
  • Svými produkty – prakticky řeší každý stav pleti, problémy s kůží, s vlasy, bolestí nejrůznějších druhů apod. na které má velmi účinné přípravky a  tyto problémy velice rychle a účinně odstraňuje.
  • Spokojeností zákazníků – četla jsem tolik nadšených recenzí, že se mi tomu nechtělo vůbec věřit
  • Svou cenou – produkty jsou cenově dostupné široké škále zákaznic, jinými slovy – může si je dovolit skutečně každý – od základních přípravků až po speciální kosmetické přípravky, které jsou cenově nesrovnatelné v porovnání se stejně kvalitními výrobky jiných značek…
  • A nepochybně také svými obaly a vzhledem výrobků – jsme ženy a vyznáváme estetiku 🙂

marine                  kolagen TianDe

Ruská kosmetika TianDe je vyráběná podle Tradiční čínské medicíny

Společnost TianDe představuje unikátní kolekci kosmetiky vyráběné tradičními postupy čínské medicíny s využitím nejnovějších vědeckých úspěchů a pokročilé technologie.

TianDe kosmetika má nejen rychlý účinek, zlepšuje pleť pomocí látek, které prostupují do hloubky, ale dovede stimulovat naše vlastní buňky k činnosti, ikdyž jsou už tzv.spící…

Dovede je doslova probudit, aktivovat a ony začnou zase pracovat. Navíc tím, že obsahuje spoustu velmi účinných přírodních látek, jejichž účinek je vyzkoušen v Tradiční čínské medicíně už po tisíciletí, má energetický náboj… Tato kosmetika opravdu dovede nabít pleť i člověka úžasnou energií.. a to hned na poprvé, při prvním ošetření pleti.

Při výrobě produktů firmy TianDe se využívají pouze vysoce kvalitní suroviny – Rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu, a jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. I voda používaná v kosmetice, se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.

Každý výrobek TianDe má ve svém složení jen vzácné přírodní ingredience z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos, laminaria…), éterické oleje ( z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí…), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen…), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík…).

Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou.

TianDe

Účinek  kosmetiky TianDe

  • Dochází k omlazení pleti, její hloubkové regeneraci, obnovení funkcí, které jsou věkem zpomalovány
  • Exluzivita přípravků spočívá především v přírodních ingrediencích
  • Kosmetikou dnešní doby je informační kosmetika-nové technologie působí na úrovni nanorozměrů

To vše a ještě skutečně mnohem více obsahuje kosmetika TianDe.

A v neposlední řadě za VELMI PŘÍZNIVÉ CENY!

 Chcete-li vědět více, zavolejte mi na tel. 720 346 234, nebo napište na mail:info@stastnajana.cz